Eskişehir Psikoteknik Belgesi

Eskişehir Psikoteknik Belgesini almak için Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilen kurumlarla irtibata geçmelisiniz. Birçok test belge için en az 1 saat içinde tamamlanacaktır. Bu testler el ve ayak koordinasyonu, reaksiyon hızı, dikkat seviyesi ve hız ve mesafeyi ölçme yeteneği gibi çeşitli özelliklerinizi ölçer. Bu testler sayesinde, bir kişinin trafik sıkışıklığındaki sağlığını tehlikeye atan sürücüler, araç kullanamaz. Sizler için Psikoteknik Belgesi uzmanların kontrolünde yapılmaktadır.

Uzman Kontrolünde Test İmkanı

Psikoteknik Sertifika Süresi 5 yıldır. Bu sürenin sonunda, aynı testi tekrar yapmanız ve dokümanı güncellemeniz gerekecektir ve Eskişehir Psikoteknik Belgesi veren yerler için adres ve iletişim bilgilerini rehberimizden öğrenebilirsiniz.

Merkezimizde yapılan testlerden sonra, Bilgiç Psikoteknik psikologlarımız ve uzman psikiyatristler tarafından onaylanan raporlar T.C. Kimlik numaralarıyla, raporu sınama yapan kişiye iletilir. Buradaki en hassas nokta T.C. Rapor tanımlayıcının sonucu olarak sahte değilse, algılanır ve hemen yasal işlem başlatılır. Raporlar T.C. tarafından onaylandığından sisteme kimlik numaraları ile giriş yapılır. Etik kurallara ve kanundaki yasaya uygun olarak Bilgiç Psikoteknik desteği ile testlerden geçebilir ve belgenizi sağlıklı şekilde alabilirsiniz.

 

Hemen Ara
Navigasyon